Comments

aprill 23, 2020

Igatsen HÕFF-i

Autor: | Aeg: aprill 23, 2020 | Lisa kommentaar (0) Eelmine postitus
Igatsen Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivali. Sõpru ja tuttavaid, keda seal vankumatu kindlusega aastast aastasse näen. Vaadata õudusfilme omadega külg külje kõrval. Silmad kinni panna juba siis, kui kõhe soundtrack algab. Võtta kultuurikeskuse baarist ühe kangemat sorti kokteili. Saada osa suitsunurgavestlustest, mis sest, et ei suitseta.

Võtta päikest kultuurikeskuse sisehoovis. Nuputada hirmraskeid filmiviktoriini vastuseid. Mõelda, miks ma kunagi režissööridelt ühtegi küsimust küsida ei oska. Käia Rannarootsi Selveris maasikaid ostmas. Kuulata, kuidas Vanalinna Bowling Hosteli trepp ja koridoripõrand iga aastaga aina rohkem kääksuvad.

Seekord siis sedapidi.

Suur respekt korraldajatele, kes teevad jõupingutusi, et 15. HÕFF 8.-10. mail internetis läbi viia. Ei ole paslik võrrelda seda tavapäraste HÕFFidega. Ilmselgelt saab see olema täiesti teistmoodi. Aga see teist nägu HÕFF võib ka enda kohta päris tore olla. Saab näha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

© Eveli filmiblogi is powered by Blogger | Author: Eveli Pung (evelipung@gmail.com) | Template designed by Josh Peterson