Comments

märts 27, 2016

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)


Kust alustada? Ma soovitaks selle filmi kommunikatsiooni erialade õppekavasse. Suurepärane näide, miks on oluline kõige tähtsam informatsioon võimalikult selgelt ja esmajärjekorras esitada! Sest vastasel juhul saab sellest välja venitada pooletunnise koledasti koliseva madina, mis võinuks olla täiesti olemata. 

See aga ongi filmi põhiprobleem. Pea kõik stseenid võiksid olla täiesti olemata, sest nad on kas a) vanimad filmiklišeed või b) pinnavirvendused, mis ei lasku kunagi nii sügavale, et vaatajad emotsionaalselt sisusse siduda.

Kogu film on üks elegantne pundar küsimata küsimusi. Aga ma küsin siis ise! Selgita mulle uuesti, miks on Batman paha? Aga miks ta on nii möku võrreldes eelneva triloogiaga? Oota, mida Wonder Woman üldse üritab? Ja miks ma ei mäleta Supermani karakterist mitte midagi, mille kohta üleüldse küsimust esitada?! Miks tundub BvS nagu filler episode järgmistele "päris" filmidele...

Visuaalselt efektseid hetki leidub, aga nad on lihtsalt ilusad, ilma emotsioonita. Selliseid klippe võib ka Vimeost vaadata. Kõike eelnevat arvesse võttes on päris irooniline, et BvS juhtus olema viimase viisaastaku ainuke kinoseanss, mille eest olen maksnud täispileti hinna. Nädalavahetusel ja 3D kah, oeh. 

Hinnang: 5/10
Ja sa lähed niikuinii vaatama, sest superkangelased.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

© Eveli filmiblogi is powered by Blogger | Author: Eveli Pung (evelipung@gmail.com) | Template designed by Josh Peterson