Comments

juuni 10, 2014

Veel toredaid kinouudiseid

Autor: | Aeg: juuni 10, 2014 | Lisa kommentaar (0) Eelmine postitus
Avati Apollo kino Pärnus

Apollo kino (www.postimees.ee)
Mai alguses avati kolme saaliga Apollo kino Pärnus, mis võimaldab nüüdsest ka pärnakatel kodulinnast välja rändamata värskemaid blockbustereid, sh 3D-filme vaadata.

Varasemalt oli Pärnu kommertskino maastik üsna lage, mõne erandina Mai kino poolt, mis püüdis jõudumööda pakkuda üksikuid teisele ringile jõudnud kinohitte. Tundub, et kino(keti) käivitamine on Apollo poolt igati loogiline ja sobiv samm, arvestades et nende tooteportfell sisaldab üha mitmekesisemat valikut muusikast ja filmidest.


Kes juba külastanud on? Jagage muljeid!


Lasnamäele tuleb drive-in kino

Norde Centrum (www.lasnamae.info)
12. juunist alustab Lasnamäe Norde Centrumi parklas drive-in kino ehk lihtsamini öeldes kino, kus saad oma autosalongi mugavusest ja turvalisusest kaaslastega koos suurt ekraani jälgida, samal ajal kui heli edastatakse läbi FM sageduse otse autoraadiosse või muusse sobivasse seadmesse. 

Seansid hakkavad toimuma reede, laupäeva ja pühapäeva õhtuti ning lubatakse nii väärtfilme kui ka kergemaid meelelahutuslikke filme. Kinoseansside eel ja ajal saab ka snäkke ja värskendavaid jooke - omal valikul kas kinoalal avatud kohvik-baarist või rulluiskudel teenindaja käes, kes on valmis tellimusi suisa otse autosse serveerima.Kino Kannel digimuutub

Kino Kannel (www.kuhuminna.ee)
Riigihangete registrit sirvides jäi silma hange DCI digitaalse kinoprojektsiooni süsteemi soetamiseks Võrus asuva Kino Kannel tarbeks.

Tehnilisest kirjeldusest selgub soov soetada 4K või vähemalt 2K projektor 4K valmidusega, samuti planeeritakse vahetada välja ekraan ja hankida kogu vajalik varustus nii 2D kui ka 3D filmide näitamiseks.

Tuleb pöialt hoida, et hange edukalt õnnestuks, siis saavad ehk võrulased ka juba sügisest DCP formaadis filme vaadata.


Cinamon vahetas omanikku

Cinamon (www.cinamon.ee)
Tartus üht harukino opereerinud Cinamoni kinokett vahetas omanikku ja leedukate asemel hakkavad kinoga edasi tegelema hoopis venelased.

Kui palju raatsib uus omanikk kinoketti investeerida ja kas see omab ka mingisugust positiivset mõju praegusele krõbedale piletihinnale, nõrgale kontseptsioonile ja kehvale turundusele näitab ainult aeg.

Arvestades kino senist pidevat kahjumit ja segast sõnumit, on ootused eelkõige positiivsed.Viimsi Spa juures avati Viimsi Kino

Viimsi Kinost kirjutasin juba pikemalt siin postituses:
http://filmigurmaan.blogspot.com/2014/06/viimsi-kino.html

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

© Eveli filmiblogi is powered by Blogger | Author: Eveli Pung (evelipung@gmail.com) | Template designed by Josh Peterson